Skip to main content

Eski Kız Arkadaşımı Geri Kazanmak için Ne Yapabilirim?

Eski Kız Arkadaşımı Geri Kazanmak için Ne Yapabilirim?

Eski kız arkadaşından ayrılmış olan bir çok erkek, sevgililerini geri alabilmek için ne yapmaları gerektiğini bulmaya çalışır. Akılları başlarına sonradan geldiğinden, şimdiki akılları olsa ayrılmadan önce ne diyeceklerini ya da ne yapacaklarını düşünür dururlar. Özür mektupları yazmak ve eski sevgililerinin yine onlara dönmesini sağlamak için yapabilecekleri bir çok şey hakkında plan yapmaya bile başlarlar.

Bu çabalar aslında nafiledir çünkü her şeyden önce ayrılığın gerçek sebeplerini bilmiyorlardır. Kadınlar duygusallaşır ve bazen onlar da neden ayrıldıklarının farkında olmayabilir hatta neden öyle davrandıklarını bile bilmeyebilirler. Bir çok durumda bu sebepten,  nerede hata yaptığınızı düşünmek için harcayacağınız enerji size zarar bile verebilir.

Eski kız arkadaşınızı nasıl geri kazanacağınız sorusuna cevap vermeden önce ilk yapmanız gereken şey ilgi ve enerjinizi ilişkiniz yerine başka bir şeye yöneltmektir. Dışarı çıkın, arkadaşlar edinin, eğlenin, sosyalleşin ve hatta genel olarak kadınları unutun.

Kendinize birkaç ay zaman tanıyın ve hayatınızda değişiklikler yapın. Eski sevgilinize harcadığınız zamanın bir kısmını çalın, bakın o zaman planınız ne kadar da harika işliyor olacak. Bu tip stratejilerin kilit noktası ve en önemli avantajı size hayatınızda değişiklik yapmanız için zaman yaratmalarıdır. Birkaç ay sonra eski sevgiliniz ile nasıl devam etmek isteyeceğiniz konusunda çok daha gerçekçi bir fikre sahip olacaksınız.

Hala eski kız arkadaşınız ile birlikte olmak istiyor musunuz? Yoksa hayatınıza onsuz devam etmeye hazır mısınız? Eğer hala onunla birlikte olmak istiyorsanız onun sizin için ne hissettiğini bulmaya çalışma zamanıdır.

Şu anda eski kız arkadaşınız ile yeniden birlikte olabilmek için şansınız ilk zamanlara göre daha yüksektir, ancak yine de stratejik davranmalısınız. Ona size göre dönmesi için yalvarmayın çünkü şu an duygusallaşmanın zamanı değildir. Bunun yerine eski sevgilinize karşı “cool” olmalısınız. Eğer ondan uzakta yeterince zaman geçirdiyseniz o da sizi muhtemelen en az sizin onu özlediğiniz kadar özlüyordur. Elde edilmesi zor birini oynayın –abartmayın- ve ona onsuz da hayatınıza devam ettiğinizi gösterin. Bu onu bazı konularda yeniden düşünmeye teşvik edecektir.

Ve eğer eski sevgiliniz ile yeniden bir araya gelecekseniz, bu sürecin sonrası aslında tam da zamanıdır. Olayları çok fazla deşmek konusunda dikkatli olun, çünkü bu mantıklı hareket etmenize manidir. İşleri ağırdan alın ve metanetinizi koruyun.

Eski kız arkadaşınızı geri kazanmak konusunda ciddiyseniz hemen harekete geçmek için TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir