Skip to main content

Eski Sevgilinizi Nasıl Geri Kazanabilirsiniz?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki eski sevgilinizi geri kazanmak konusunda bir çok şeyi yazabilirim çünkü bu yollardan ben bizzat defalarca geçtim ve yaşadıklarınızın sizi nasıl etkilediğini çok iyi biliyorum. Ben de dibe vurdum. Ben etrafımdaki insanlardan, internetten vb kaynaklardan eski sevgilimi nasıl geri kazanabileceğim konusunda bir şeyler öğrenmeye çalıştım işte bu yüzden benim durumumda işime yaramış olan taktikleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Size soruyu sorarak başlamak istiyorum; “eski sevgilinizi nasıl geri alacağınızı merak ediyorsunuz ama tek yapabildiğiniz acı çekmek ve kalbinizin daha da fazla acıması mı?”. Eski sevgilinizi geri almak için işe yarayacağını düşündüğünüz her şeyi denediğiniz halde o sizinle artık iletişim bile kurmayacak hale mi geldi? Neyse ki tutumunuzu değiştirdiğiniz takdirde bütün ilişkilerin kurtarılma şansı vardır.

Ayrılık sebebiniz ne olursa olsun eğer şu anda çekmekte olduğunuz acıya dayanabilirseniz durumu tersine çevirebilirsiniz. Hemen herkes eski sevgilisini geri kazanmak için benzer hataları yapmışlardır ve bilin bakalım sonunda ne olmuştur? Tabii ki bu hataları yaptıktan sonra istediklerini alamamışlardır. Siz de bu hataları yaparsanız eski sevgiliniz sizinle alakalı hiçbir şeye tahammül edemez, telefonlarınıza cevap vermez ve sizi hayatından sonsuza dek çıkartır. 100 puanlık uzmanlık sorusu ise “eski sevgilinizi nasıl geri alacağınız”’dır ve bu sorudan daha da kıymetli olan soru ise “onu korkutup kendinizden kaçırmadan nasıl geri kazanabilirsiniz” olmalıdır.

Eski sevgilinizi geri almanın yollarını öğrenmeye hemen şimdi başlamalısınız. Şimdi eski sevgilinizi geri isteyip istemediğinize karar vermenin ve eğer istiyorsanız neden istediğinizi anlamanın tam zamanıdır. Eski sevgilinizi geri kazanmak sizin için hayatın anlamı mı? Eğer öyleyse bu duygularınızı bastırmanın ve mantık çerçevesine oturtmanın bir yolunu bulmalısınız. Çaresizlik ve suçluluk duygusuyla davranmamalı ve eski sevgilinizi manipüle etmeye çalışmamalısınız. Biliyorum şu anda bunu duymak istemiyorsunuz ama ilişkinizin bittiğini kabul etmek zorundasınız. Şu anda yapabileceğiniz tek şey eski sevgilinizi geri kazanmak konusunda şansınızı artırmaya çalışmaktır. Kendinize ve eski sevgilinizin kararına saygı duyun.

Eski sevgilinizi geri almaya çalışırken dikkat etmeniz gereken şeyler

Duygularınızı nadasa bırakıp yatışmaya çalışın özellikle de ayrılığınız biraz sancılı olmuşsa. Eski sevgilinizden uzakta zaman geçirin ve neden ayrıldığınızı anlamaya çalışın. Lütfen bunu yaparken kendinize karşı yüzde yüz dürüst olun. Gururunuzu bir kenara bırakın. Kendinizi eski sevgilinizi başkaları ile düşünmekten alıkoymak zorundasınız. Şu anda eski sevgilinizi geri kazanmak için son şansınızdan başka kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Bu şansınızı boşa harcamayın!

Son olarak eski sevgilinizle iletişim kurmayın. Eğer sizi arıyorsa ya da siz onu arıyor, mesaj gönderiyor ya da sürekli e-mail gönderiyorsunuz buna acilen bir son vermelisiniz. Bu eski sevgilinizi geri alma ihtimalinizi yok denecek kadar azaltır. Eski sevgilinizi hayatınızda tutmak ve onu geri almak istediğinizi biliyorum ama onu sürekli aramanız sizden daha da uzaklaştıracaktır. Hiç kimse çaresiz, umutsuz ve muhtaç birini istemez, eski sevgiliniz neden istesin ki? Sevgi eksikliği ayrılıkların en nadir görülen sebebidir, dolayısıyla eski sevgilinizi geri kazanmak da dahil olmak özere, yapılmış her hata, ilişkideki her sorun düzeltilip çözülebilir

 Eski sevgilinizi nasıl geri kazanacağınızı sormaktan ve araştırmaktan vazgeçerek bir şeyler yapmaya başlamalısınız. İnsan psikolojisi ve denenmiş yöntemleri kullanarak size neler yapmanız gerektiğini anlatan bu kitaba göz atmakla işe başlayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir