Skip to main content

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı İşe Yarıyor Mu?

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Garantili Yolları adlı kitap Türkiye’de bu konuda yayımlanmış ilk kitaplardan biridir. Yurtdışındaki çok satan muadillerinden derlenmiş ve Türk okuyucusuna sunulmuştur.

Hemen en basit soruyla başlayalım: “Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları” nedir? Temelde bu 36 sayfalık bir dijital kitaptır ve PDF formatında yayınlanmaktadır. Eski sevgilinizi geri almak konusunda yapmanız gerekenleri detaylı olarak bölüm bölüm anlatan bir kaynaktır. Kitap eski sevgilinizi geri kazanma yolunda size avantaj sağlayacak aşamalardan bahsetmektedir.

1.            İlişkinizin neden bittiğini anlamak (ve neden tam olarak bitmediğini)

Burada yazar size sevgililerin neden terk ettiklerini anlatıyor. Bunlar ilişkinizi tamir etmeye başlamadan önce bilmeniz gereken en önemli şeylerdir ve okuduklarınıza çok şaşıracaksınız.

2.            Paniklemeyin – onları kendinize yeniden aşık etmenin yolları (başınızı dik tutmak)

Burada da nasıl başınızı dik tutacağınız konusunda ipuçları verilmektedir. Muhtaç ve çaresiz bir görüntüden kurtulmazsanız eski sevgilinizi geri alamazsınız. Bu aşamada kitapta çektiğiniz acıdan uzaklaşarak daha iyi hissetmenizi sağlayacak yöntemler anlatılıyor.

3.            İlişkinizdeki kırgınlıkları yok etmek

Bu aşamada ilişkinize daha yakından bakmaya başlıyorsunuz. Sonrasında da daha önce denenmiş ve başarılı olmuş yöntemlerle eski sevgilinizin kalbini yeniden kazanmak için garantili planınızı oluşturmaya başlıyorsunuz.

4.            Plan

Bu da 3.aşamada yaptığınız planı hayata geçireceğiniz aşama. Bu aşamada harekete geçmeli ve öğrendiğiniz her şeyi hayata geçirmeye başlamalısınız.

Kitabın geri kalan bölümlerinde başka insanların sizi nasıl yeniden bir araya getirebilecekleri, eski sevgiliniz ile yeniden görüşmek için taktikler, görüşme sırasında yapacağınız ufak manevralarla onunla nasıl yakınlaşacağınız vb konular anlatılıyor.

Kitabın resmi sitesini ziyaret etmek için TIKLAYINIZ

Bu kitabı alıp uygulayanlardan birinin kitap hakkındaki yorumu şöyleydi :

Merhaba, size benim hikayemden bahsetmek istiyorum ama lütfen yayınlarken adımı silin. Eski sevgilinizi geri kazanmanın garantili yolları adlı kitaba kız arkadaşım benden ayrıldıktan sonra internetten medyum,büyü, dua vs araştırırken rastladım. Depresyondaydım, günde bir çok defa eski kız arkadaşımı arıyor sürekli sms gönderiyordum, iştahımı kaybetmiştim ve sürekli onu düşünüyordum. Bütün bunlar hayatımı çok olumsuz etkilemeye başlamıştı. O kadar kötü hissediyordum ki onu geri kazanabilmek için her şeyi yapmaya hazırdım. Bütün bu çaresizliğim içinde Eski Sevgilinizi Geri Döndürmenin Garantili Yolları adlı kitabı satın aldım. İlk birkaç sayfayı okur okumaz aptalca hatalar yaptığımı ve kız arkadaşımı geri istersen onu aslında kendimden daha da uzaklaştırdığımı anladım. Kitabın tamamını baştan sona 3 defa okudum ve öğrendiklerimi uygulamaya başladım. Ve sonra bir mucize oldu ve onun gözündeki imajım değişmeye başladığı anda o beni aramaya başladı. Birkaç hafta içinde yeniden bir araya geldik ve 2 yıllık ilişkimizde hiç olmadığımız kadar mutlu oldu. Aslına bakarsanız yakın bir zamanda ona evlenme teklif etmeyi düşünüyorum.

Kitabı okuyup da davranışlarımı değiştirmeye başlamadan önce ne kadar aptalca davrandığımı size anlatmama imkan yok. Çünkü ayrılığımızın gerçek sebeplerini bir türlü anlayamadığımdan yapmamam gereken her şeyi yapıyordum. Eski sevgilinizi geri kazanmanın garantili yolları kitabı kelimenin tam anlamıyla gözlerimi açtı. Herkesin faydasını göreceğine eminim. “

Sonuç olarak;

  • Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları adlı kitap 77 farklı ülkeden 50.000 kişi tarafından denenmiş ve başarıya ulaşmıştır ki bu da aslında başarılı bir kaynak olduğunun kanıtıdır.
  • 72 lira olan fiyatı da oldukça makuldür (eski sevgilinizi geri kazanmak için gideceğiniz terapistlere, falcılara ya da ona alacağınız hediyelere ödeyeceğinizin yanında aslında hiçbir şeydir).
  • Başından sonuna kadar neler yapmanız gerektiğini anlattığı için kafanız karışmaz.
  • Tabii eski sevgilinizi geri kazanmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenirken insan psikolojisi hakkında da epey bilgiye sahip olacağınızdan bu hayatınızın geri kalanında çok işinize yarayacaktır.
  • Kitap için ödeme yaptıktan hemen sonra indirme sayfasına yönlendirilirsiniz ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.
  • Bu kitabı satın almak değil, kitapta anlatılanları uygulamak size eski sevgilinizi geri getirecek, o yüzden harekete geçmez ve tavsiyeleri tutmazsanız başarılı olamazsınız.

 

Kitabın web sitesine gitmek için TIKLAYINIZ

Direk satın almak için TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir