Skip to main content

Eski Sevgilinizi Yeni Sevgilisinin Elinden Nasıl Alabilirsiniz?

Eski Sevgilinizi Yeni Sevgilisinin Elinden Nasıl Alabilirsiniz?

Sonucunu değiştirmek ya da yeniden deneyebilmek istediğimiz durumlar yaşadığımız olmuştur buna vaktinden önce sona ermiş ilişkiler de dahil. Bizi unutup kendi hayatlarına bakana kadar bazen eski sevgilimizin bizim için ne kadar çok şey ifade ettiğini anlayamayabiliriz. Ancak bir başkasıyla birlikte olan eski sevgilinizi geri kazanmak konusunda çaresiz olmadığınızı bilmelisiniz. Onu hayatınıza geri almak konusundaki şansınızı artırabilecek yöntemler vardır. İşte onu yeni sevgilisinden çalmanız için yapmanız gerekenler,

Rekabeti görmezden gelin

Rekabet halindeki insanların en sık düştüğü hatalardan biri rekabetin kendisine çok fazla odaklanmaktır. Olması gereken yaklaşım eski sevgiliniz ile aranızdaki bariyerleri görmezden gelmektir. Onu geri kazanma amacınıza konstantre olun. Birlikte güldüğünüz zamanlardan söz edin ve eski sevgilinizi neşelendirin. Yeni sevgilileri hakkında kötü şeyler söylemeyin. Eski sevgiliniz ile aranızda olumlu bir enerji yaratmaya çalışıyorsunuz, eleştiri bu enerjiyi olumsuza çevirecektir.

Sizi fark etmesini sağlayın

Eski sevgilinizi geri almanızdaki en önemli etken onu yeniden elde etme sürecisinizdir. Hatırlayın, sizi terk etmesinin bir sebebi vardır. Bu da ona size geri dönmesi için geçerli bir neden vermeniz gerektiği anlamına gelir. Görünüşünüzü değiştirmeye ya da daha dışadönük olmaya çalışın. Eski sevgiliniz ile aynı sosyal çevreden insanlarla arkadaşlık etmeye çalışın. İnsanların sizi yeni halinizi fark etmeleri ve bunu konuşmaları lazım ki eski sevgiliniz bir hata yapmış olabileceğini düşünmeye başlasın.

Daha fazlasını istemesini sağlayın

Eski sevgilinizin dikkatini çektiğinizde son hamlenizi yapma zamanınız gelmiş demektir. Bu noktada eski sevgiliniz hakkında bildiklerinize ve içgüdülerinize güvenmelisiniz. Onunla yeniden rahatça konuşmaya başladığınızda sıra aranızda bir kıvılcım çakmaya gelmiş demektir. Eski sevgilinizle fazla abartmadan flört etmeye başlayın.  Cüretkar ama kontrollü olun.

Gardınızı indirmeden önce yeniden bir araya gelip ciddi bir ilişkiyi başlatmış olmalısınız. Yani eski sevgilinizin hayatındaki yeni kişi çoktan gitmiş olmalıdır. Eğer ona çok erken teslim olursanız eski sevgiliniz istediği her şeyi aynı anda yaşama rahatlığına kavuşabilir. Hem sizi hem de yeni sevgilisini aynı anda idare edebilir. İşte tam da bu sebepten hayatlarındaki yeni sevgiliden ayrılıp tamamen size dönene kadar aranızdaki elektriği canlı tutmalı ve ona sizi seçmesinden başka bir opsiyon tanımamalısınız.

Eski sevgilinizi kazanmak konusundaki bütün sorularınızın cevabını BU KİTAPTA bulabilirsiniz. Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Garanti Yolları Kitabı sizin eski sevgiliniz ile yeniden birlikte olabilmeniz için yapmanız ve yapmamanız gerekenleri, kadın ve erkek psikolojisini kullanarak nasıl istediğinizi alacağınızı anlatarak size yol göstermek amacıyla oluşturulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir