Skip to main content

Başka Şehirde Yaşayan Sevgilimi Nasıl Geri Kazanırım?

Başka Şehirde Yaşayan Sevgilimi Nasıl Geri Kazanırım?

Eğer başka bir şehirde yaşayan sevgiliniz ile yeni ayrıldıysanız ve bu konuda tavsiyeye ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Başka şehirlerde yaşanan ilişkiler zaten zordur ve ayrıldığınızda yapabileceğiniz muhtemel hatalar diğerlerine göre ilişkinize daha da çok zarar verebilir. Ne kadar doğru davranır, hatalarınızı ne kadar aza indirgerseniz sevgiliniz ile yeniden birlikte olma şansınız o kadar artar.

Yapmamanız Gerekenler

Şu anda panik halinde olduğunuzu biliyorum ama şu anda yapabileceğiniz en kötü şey panikle yalvarıp yakarmaya ve eski sevgilinizi onu ne kadar çok sevdiğinizi ve ayrılık yüzünden ne kadar acı çektiğinizi söylemeye başlamaktır. Neden mi? Çünkü bu davranış yalnızca onun vermiş olduğu kararın ne kadar doğru olduğunu bir kez daha teyit etmesine yol açar.

Eski sevgilinizi ayrılıktan dolayı ne kadar suçlarsanız onun size geri dönme ihtimalini o kadar azaltırsınız. Size ikinci bir şans vermeyi düşünmeye bile başlaması mümkün değildir. O yüzden yapmanız gereken ilk şey onun ayrılık kararına saygı duyup eteklerinizdeki taşları dökmeyi bir kenara bırakmaktır.

Yapmanız Gerekenler

Ayrılığı kabul etmenin en iyi yolu eski sevgilinize bir daha onunla iletişim kurmayacağınıza dair kısa bir mesaj göndermektir. Bu ona sadece onun kararına katıldığınızı göstermez aynı zamanda kontrol size geçmiş olur. Nasıl mı?

Yalvarmaktan, ne kadar kırgın olduğunuzu söylemekten vazgeçip kendi hayatınızı yaşamaya başlayın. Peki eski sevgiliniz de aynısını mı yapacaktır? Hayır, çünkü insanlar her zaman sahip olamayacakları şeyleri isterler. Sizin ilişkiniz de uzun mesafeli bir ilişki olduğundan eski sevgiliniz ne yaptığınızı bilemeyecek ve bu onu endişelendirmeye başlayacaktır, ya başka biriyle çıkıyorsanız? Yapacağınız en iyi şey ona artık onunla iletişim kurmayacağınızı bildiren bir mesaj göndermektir.

Sonraki aşamaya geçmek ve onu kendinize yeniden aşık etmek ister misiniz? Bunu nasıl yapabileceğinizi ayrılığınızın ilk gününden yeniden birlikte olduğunuz güne kadar adım adım anlatan “Eski Sevgilinizi Geri Almanın Garantili Yolları” adlı kitap size çok yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir