Skip to main content

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek İçin

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek

Giden sevgiliyi geri getirmek için tek ve en geçerli formül bunu onun istemesidir. Başka herhangi bir şekilde (aile baskısı, yalvarıp yakarma, büyü vs) bir şekilde mecburen sevgiliniz ilk fırsatta yine gidecektir. Nokta! Acı gerçek ile yüzleşmenin zamanı.

Hemen ümitsizliğe kapılmayın. Çünkü diğer her şeyden daha etkili ve kalıcı bu çözüm ne kadar zor gözükürse gözüksün aslında sizin için çok kolaydır. Neden mi? Çünkü siz eski sevgilinizin nasıl aşık olduğunu çok iyi biliyorsunuz! İlk başta size neden aşık olmuştu? Siz değişmediğinizi zannetseniz bile aslında ilk başlardaki gibi değilsiniz, lütfen aynaya bakın ve önce öz eleştiri yapmanız gerek.

“Ama o da değişti” dediğinizi duyar gibiyim. İyi ama onu geri isteyen sizsiniz, bu sebepten bir takım adımlar atıp sorunu çözmesi gereken de yine siz olmalısınız. Şimdi gelelim iyi habere; onu geri kazanmak için yapmanız gereken şey aslında HİÇBİR ŞEY YAPMAMAK. Şaşırdınız mı? Şaşırmayın. Nedenlerini açıklayacağım.

Şu anda muhtemelen onu sürekli arıyor ve geri istediğinizi söyleyip duruyorsunuz ya da daha kötüsü yalvarıp yakarıyorsunuz. Eski sevgilinizin egosunu hayli şişiriyorsunuz yani. Sizin elinin altında olduğundan o kadar emin ki. O yüzden hayli rahat. Şimdi yapacağınız şey onun bu rahatlığını bozmak. Aramayı ve ulaşmaya çalışmayı bırakın…Ciddiyim.

Hiçbir şey yapmayın. Sonradan yapacağınız başka şeyler olacak elbette ama şimdilik hiçbir şey yapmayın. Bırakın kendi kendine kalsın, sizin onu neden aramadığınızı merak etsin, es kaza ararsa da sesinizi bile titretmeyin, gayet iyi olduğunuzu söyleyin -abartmadan- .

İşte eski sevgilinizin aklına karpuz kabuğunu düşürdünüz 🙂 İnsan daima sahip olmadığı şeyler ister, artık size sahip olmadığına göre, sizi istemesi için artık sebebi var. Daha önce yoktu.

Rahatlayın, onu geri alacaksınız. Sizden önce binlerce kişi başardı. Websitesinde ilgili konuları okumaya devam edin. Ama rahatlayın, ONU ARAMAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir