Skip to main content

Giden Sevgilinizi Geri Getirmek İçin Kendinizden Vazgeçmeyin!

Değerli Okur,

Bu web sitesini incelediğinize göre ya eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsunuz ya da neden terk edildiğinizi anlamaya çalışıyorsunuz. Bu yüzden direk konuya girmek istiyorum. Eğer eski sevgilinizi geri kazanmak için kendiniz olmaktan vazgeçmek zorunda olduğunuzu düşünüyorsanız yanlış yerdesiniz. Ben bu web sitesinde tecrübelerimi size aktararak mutlu olmanız için bilgiler vermeye çalışıyorum ve kendiniz olmadan mutlu olamazsanız.

Biliyorum şu anda bu yazdığım size pek de anlamlı gelmiyor. Başınızı iki yana sallayıp “evet onu biz de biliyoruz” diyorsunuz değil mi? Peki olaya başka bir açıdan bakalım o zaman. Eski sevgiliniz size aşık olduğunda başka biri miydiniz?  Ya da olmadığınız biri gibi mi davranıyordunuz? Eğer öyleyse zaten siz baştan kaybetmeyi göze almışsınız, şimdi bunu tersine çevirmeyi denemeniz nafile.

İnsanlar yeni biriyle tanıştıklarında kendilerini beğendirebilmek için biraz daha özenli olurlar, bu çok doğaldır. İlişkilerinin ilerleyen zamanlarında eskisi kadar özenli olmadıklarında düşüşe geçerler. Ben bundan bahsetmiyorum, bu herkesin başına gelir. Zaten bunun olmasına izin vermeyenlerin ilişkileri kalıcı olur. Ancak kişiliğinize, olduğunuz kişiye tamamen zıt bir portre çizmişseniz işte o zaman başınız dertte demektir.

Okur mektuplarında en çok bahsedilen konulardan biri olduğu için hemen örneklemek istiyorum. Diyelim ki modern görüşlü bir kadınsınız, başınız açık, eğitimlisiniz ve çalışıyorsunuz ya da çalışmak istiyorsunuz. Sevgiliniz ise ilk başlarda size bu haliniz ile aşık olduktan sonra ilerleyen zamanlarda başınızı kapatmanızı, eğitiminizi yarıda bırakmanızı ya da çalışmamanızı istedi. Tam tersi de olabilir, burada tartışılan hangi yaşam biçiminin en doğrusu olduğu değildir. İşte böyle bir durumda eski sevgilinizi geri kazanmak için olduğunuz kişi olmaktan vazgeçmeyin çünkü gerçekten de mutsuz olursunuz!

Neyseniz o olun. Sizin gerçeğinizi değiştirmek isteyen de her kim olursa olun boyun eğmeyin.

Gününüzü güzelleştirmek için ZaZ’dan Je Veux, Türkçe Altyazı ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir