Skip to main content

Canbar Aşk Büyüsü

Sevgili okur, bu sayfaya Canbar Aşk Büyüsü’nü ararken ulaştınız. Bu büyü ile alakalı olarak arama yaparken genelde medyumların ve hocaların sitelerine ulaşıp bir türlü nasıl yapılır öğrenemediniz değil mi? Hiç düşündünüz mü neden acaba?

CanbarAskBuyusu.com diye kendisine site açıp büyüden bahsetmeyen ama ne kadar marifetli bir medyum olduğunu anlatanlara da rastladınız değil mi? Büyünün tarifini vermedikleri halde insanlar neden bu websitesi adresini satın alır biliyor musunuz? Çünkü ayda tam 90.000 defa bu büyü aratılıyor! Yani ayda 90.000 kişi bu büyüye ulaşmaya çalışıyor. Siz de onlardan birisiniz!

Ben size büyü tarifi vermeyeceğim. Çünkü böyle büyülerin kendi kendinize yapılmayacağını bilmem bir tarafa çok büyük günah olduğunun bilincindeyim. Hem günah, hem tehlikelidir hem de asla gerçek tarifini bulamazsınız. Eğer internette bulduğunuz tarifi uygulayıp başarılı olma ihtimaliniz olsaydı bu medyumlar nasıl para kazanacaklardı hiç düşünmediniz mi?

Ayda 90.000 defa aranan Canbar Aşk Büyüsü kelimesinin aynısını websitesi adresi olarak alıyorlar, sizi sitelerine çekiyorlar ve cep telefonu numaralarını veriyorlar. Aşk büyüsü yaptırmak için onlara muhtaç oluyorsunuz yani eninde sonunda. Kapitalizmin çirkin yüzü bu maalesef.

Canbar aşk büyüsünü bilmeyen kimse yapamaz. Acı ama gerçek. Güvenebileceğiniz bir hoca bulup birkaç bin lira harcarsanız ancak yaptırabilirsiniz. Güvenilir hocayı da internette tabii ki bulamazsınız. Bakın şuradaki yazımda geri döndürme büyüleri hakkında bir şeyler yazdım, bence büyü yapmayı ya da yaptırmayı düşünmeden önce mutlaka okumalısınız.

Günaha girmeden, dolandırılmadan ya da başınıza daha ciddi dertler açmadan sevdiğinize kavuşmanız dileğiyle,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir