Skip to main content

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsünün nasıl yapıldığını mı merak ediyorsunuz? Sizin gibi on binlerce kişi daha aynı tarifi arıyor, yalnız değilsiniz. Size hiçbir zaman şaşmamış ve her zaman tutan bir aşk büyüsü tarifi vereceğim. Hazır mısınız?

İhtiyacınız olan ilk şey fazlaca iyi niyet. Bu ne demek? Örneğin evli, hali hazırda bir ilişkisi olan birisini kendinize aşık etme niyeti taşımamanız gerekir. Aynı şekilde bir şeyleri ispat etmek, kendinizi göstermek ya da inat/hırs uğruna da bu işe kalkışmamalısınız. İyi niyetinizi cebinize koydunuzsa diğer ihtiyaçlara bakalım.

İhtiyacınız olan ikinci şey ne istediğinizi bilmek. Yani hedefinizdeki kişiyi neden kendinize aşık etmek istiyorsunuz? Bu insanla nasıl bir gelecek planlıyorsunuz? Bunları da sorguladınız ise diğer adıma geçebiliriz.

Aşk büyüsü yapabilmek için üçüncü ihtiyacınız olan ise duruş ve kendine güven. Yani kendinize ait bir duruşunuz var mı yoksa kim nereden çekiştirirse o tarafa mı meylediyorsunuz? Kendi kararlarınızı kendiniz alabiliyor ve bu kararların arkasında durabiliyor musunuz? Hatalarınızdan ders çıkartabiliyor ve yanlış yaptığınızda sonuçlarına katlanabiliyor, bunların sorumluluğunu üstlenebiliyor musunuz? Cevabınız evet ise diğer paragrafa ilerleyebiliriz.

İhtiyacınız olan dördüncü şey ise olumlu bir tutum. Her şeyden şikayet ederek sürekli mızmızlanıyor musunuz yoksa etrafınızdaki insanlar sizin varlığınız ile huzur ve neşe mi buluyorlar? Arkadaş çevresinde aranılan mı yoksa kaçılan bir insan mısınız? Eğer muhalif ve olumsuz bir tavrınız varsa mutlaka değiştirmelisiniz.

Ve de ihtiyacınız olan beşinci şeye geldi sıra; kendine bakmak. Kendinize ne kadar bakıyorsunuz? Yani sağlık, temizlik ve giyim kuşam konusunda ne kadar özenlisiniz? Dikkat ederseniz güzellikten ya da yakışıklılıktan hiç bahsetmedim. Çünkü bu kavramlar görecelidir. Sağlıklı, temiz ve giyimine özen gösteren herkes çekici olabilir. Aksini ise düşünmek bile istemiyorum.

Şimdi hatırlayalım ihtiyaçlarınız nelermiş;

  1. İyi niyet
  2. Ne istediğinizi bilmek
  3. Sağlam bir duruş ve kendine güven
  4. Olumlu tavır ve tutumlar
  5. Kendine bakmak

İşte bu yukarıda saydıklarımı harmanladığınız anda istediğiniz herkesi kendinize aşık edebilirsiniz. Aşk birçok insanın sandığı gibi dış görünüşle ilgili değil tamamen kişilikle ilgilidir. Aşk karşınızdakini kendinize hayran etmektir bir bakıma. Bu da ancak güçlü kişiliğinizle mümkündür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir