Skip to main content

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Hiç sabah uyandığınızda rüyanızı devam ettirmek istediğiniz oldu mu? Eğer sevgilinizden ayrılmışsanız ve rüyada sevgilinizi görmüşseniz (ki artık eski sevgiliniz olmuştur) muhtemelen boğazınızda kocaman bir düğüm ile uyanırsınız. Bir an için birlikte olduğunuz günlerdeki gibi iyi hissetmişsinizdir kendinizi, rüyanızda bile olsa. Ve sabah uyandığınızda gerçek hayata dönmek zorunda olduğunu için kahrolursunuz.

 Zordur eski sevgiliyi gördüğünüz rüyadan uyanmak. Sabah kalktığınızda “beni artık sevmiyor” demek ve güne öyle başlamak zordur. Hele bir başkasının koynunda uyandığını düşünmek daha da çok acıtır. O yüzden hayırlı mıdır rüyada sevgiliyi görmek yoksa olduğundan daha mı acınacak bir hale sokar insanı bilinmez. Bazıları rüyada da olsa eski sevgililerini görebilmeyi isterken bu aynı zamanda unutamamak için bilinçaltınız tarafından kurulan bir tuzak da olabilir, mi dersiniz?

Her şey bir yanda, eğer gayri ciddi rüya tabirlerini bir yana bırakıp psikolojik olarak yaklaşırsak, gerçekten de rüyada sevgiliyi görmek eski sevgilinizi çok özlediğinize işarettir çoğu zaman. Ya da onunla birlikte olduğunuz zamanlardaki hislerinizi yeniden yaşamak istemiş olabilirsiniz, bilinçaltınız belki de size ihtiyacınız olan şeyi vermiştir.

Peki ya eski sevgilinize yeniden kavuşmanızın imkansız olmadığını biliyor musunuz? Eski sevgililer her gün yeniden bir araya geliyorlar. Dünya’da 77 bin den fazla eski sevgiliyi yeniden bir araya getiren tavsiyeler için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir