Skip to main content

Kızların İlgisini Sürekli Kılmanın 8 Yolu

Sıradan bir erkek için kız arkadaşının ilgisini canlı tutmak biraz zor olabilir. Ne kadar yakışıklı ya da eğlenceli olursanız olun eğer ki alışkanlık zehrinin ilişkinize bulaşmasına izin verirseniz terk edilmeniz çok olasıdır. Peki kız arkadaşınızın sizi hiçbir zaman terk etmek istememesi için onun ilgisini ve heyecanını nasıl hep taze tutacaksınız? Bu ayrıldığınız kız arkadaşınızı nasıl geri kazanabileceğiniz ve sonrasında bir daha ayrılmamanız için neler yapmanız gerektiği konusunda size ışık tutacaktır. İşte size birkaç hayat kurtaran ipucu;


1. Sürprizler Yapın

Kız arkadaşınızın ilgisini ve heyecanını yüksek tutmak için yapacağınız en iyi şeylerden biri sürprizler yapmaktır. Bu ilişkiler için çok faydalıdır çünkü her zaman yaptığınız şeyleri yapmak bir süre sonra sıkıcı olur ve ne zaman işler sıkıcı olmaya başlar o zaman ilişkiler biter. Spontane akşam yemekleri ya da eğlenceli aktiviteler planlamak hem birlikte hoş vakit geçirmeniz hem de ilişkinizi sıradanlıktan kurtarmanız için çok iyidir.


2. Bakımlı Olun

Bakımlı olmanız gerçekten çok önemlidir. Her ne kadar erkekler yalnızca ilişkinin başında iyi görünmenin önemli olduğunu sansalar da unuttukları bir şey vardır; kız arkadaşları onlara o gösterdikleri en bakımlı en yakışıklı hallerine aşık olmuştur! İşte bu nedenle eğer standartlarınızı düşürürseniz kız arkadaşınızın ilgisini kaybetmesi kuvvetle muhtemeldir.


3. Güzel Öpüşün

Güzel öpüşmek de, size inandırıcı gelmese bile onun ilgisini canlı tutmanın en önemli yollarından biridir. Öpüşme sanatı aslında ilişkiler için çok ama çok önemlidir. Aslında ilk öpüşme belki de bir kızın ilişkiye karar verip vermemesinde çok büyük etkendir.


4. Farklı Bir Kokunuz Olsun

Birlikte olduğu erkeğin güzel ve farklı kokması bir kadın için çok önemlidir. Bu farklı ve güzel koku ona kendisini güvende ve mutlu hissettirecek, onu heyecanlandıracak ve bu güzel ve farklı kokuyu sizinle bağdaştırmasını sağlayacaktır.


5. Kız Arkadaşına Bağımlı Olmayın

Bir ilişkide ne zaman ki erkek kadına bağımlı hale gelir işte o zaman kadın için yavaş yavaş uzaklaşma zamanı gelir. Hiçbir kadın çok fazla desteğe, onaylanmaya ve dürtüklenmeye ihtiyacı olan bir erkeği çekici bulmaz. Evet kadınlar kendilerine ihtiyaç duyulmasından hoşlanırlar ama yalnız ve yalnızca kendinize ait bir hayatınız ve amaçlarınız olduğu ve kendi kendinize yetebildiğiniz sürece.


6. Onu Konuşturun

Onunla bir süredir birlikte olmanız onun duygu ve düşüncelerinizin sizin için daha az öncelikli olabileceği anlamına gelmez. Ona ilginç sorular sorulur, duygu ve düşünceleri hakkında konuşturun ve ona onun sizin için ne kadar önemli olduğunu ve ne zaman ihtiyaç duysa yanında olacağınızı bilmesini sağlayın.


7. Onu Güldürün

Sadece onu güldürebilmeniz bile bir kadını aşık etmenize yetebilir. Çok ciddi olmayın ve espri yapmak konusunda çekingen olmayın. Eğer onunla birlikteyken bol bol güler ve hoş vakit geçirirseniz birlikte anılarınız çok daha güzel hatırlanır olacaktır.


8. Gizemli Olun

Bir erkeğin gizemli olması kız arkadaşının ilgisinin taze kalmasını sağlar. Bir kadına kendiniz hakkındaki her şeyi anlatır, tüm kartlarınızı hemen açarsanız size ilgisini zaman içerisinde kaybedebilir. Hayatınızın bazı noktalarında ketum olun ve kendinizi yavaş yavaş açın. Bu şekilde onun her zaman daha fazlasını istemesini sağlayabilirsiniz.

Bütün kadınların (eski sevgiliniz de dahil olmak üzere) etkileneceği ve hiçbir zaman terk etmeyeceği bir erkek olmak ister misiniz? Karizma Sırları’na buraya tıklayarak bir göz atın 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir