Skip to main content

Eski Kız Arkadaşınızın Kalbini Kırdınız, Kendinizi Nasıl Affettireceksiniz?

Eğer birinin kalbini kırdıysanız ve ilişkiniz bu nedenle bittiyse sonradan yaptıklarınız için vicdan azabı çekmeniz olasıdır. Ayrılığın nedenine bağlı olarak eski kız arkadaşınızı geri kazanma umudu taşıyabilirsiniz. Eğer eski kız arkadaşınız arkadaş kalmayı istiyorsa bu onu geri kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bundan sonraki davranışlarınız ile gerçekten pişman ve üzgün olduğunuzu ispat etmelisiniz ki o size geri dönmeyi düşünsün.

Eski Kız Arkadaşınızın Kalbini Geri Kazanmak İçin

1 .Davranışlarınızın sorumluluğunu üstlenin, hatalı olduğunuzu kabul edin ve samimiyetle özür dileyin.

2. Ona öncelikle yeniden arkadaş olarak başlamayı ve sonra ilişkinizin gittiği yöne birlikte karar vermeyi teklif edin.

3. Ne hissettiğini ve ne düşündüğünüz sorun ve can kulağı ile dinleyin. İhtiyaçlarına karşı ekstra alaka gösterin. Sizden yardım isterse ona yardım edebilmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

4. Onunla istediği kadar zaman geçirin, bu az ya da çok olabilir. Siz onun isteklerine saygı gösterdikçe o sizinle daha fazla zaman geçirmek isteyecektir.

5. Sizin hiç sevmediğiniz şeyleri yapmak istese de onunla birlikte onun sevdiği aktiviteleri yapın. Bu ona sizin onu mutlu etmek için elinizden geleni yaptığınızı gösterecektir.

6. Onu kırmış olduğunuz için ne kadar üzgün ve pişman olduğunuzu belirten samimi bir mektup yazın. Özenli ve dikkatli yazın ve ona vermeden önce mutlaka birkaç kez üzerinden geçin.

7. Yakınlaşmaya başladığınızda ona çıkma teklif edin. Ne yapacağınıza onun karar vermesine izin verin ve muhakkak siz ödeyin.

8. İlişkiniz sırasında onun ihtiyaçlarına cevap verebileceğinizden emin olun. Örneğin, onu hayal kırıklığına uğratan bir davranışınız varsa bunu değiştirmek için elinizden geleni yapın.

9. Yeniden birlikte olmaya başladığınızda işleri aceleye getirmeyin ve beklentilerinizi yüksek tutmayın. Siz yeniden güvenebilmek için zamana ihtiyacı olduğunu unutmayın.

10. Eğer yeniden birlikte olma teklifinizi kabul etmezse ısrarı olmayın. Dostane tavrınızı sürdürün. Bir süre sonra başka bir yöntem ile yeniden deneyebilirsiniz. Ancak kesinlikle üzerine gitmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir