Skip to main content

Getirme Büyüsü

Sevgili okurlarım, üşenmedim sizin için oturup araştırdım. Hatta birkaç tane medyum ile telefonda bile konuştum. En bilinen getirme büyülerini sizin için derledim. İşte en bilinen ve en çok işe yaradığı söylenen büyüler ve dualar.

Şaka şaka… Size bu web sitesinde aşk büyüsü, bağlama büyüsü, getirme büyüsü tarifi falan vereceğimi düşünmediniz herhalde. Yani umarım düşünmemişsinizdir. Şimdi bu sayfayı kapatıp Google’da aşk büyüsü tarifi arayışına geçmeden önce aşağıdaki paragrafı okuyun lütfen, 2 dakikanızı bile almayacağım, söz.

 (biraz ağır yazabilirim ama gerçekler acıdır ve dost acı söyler)

Arkadaşım sen aklını mı kaçırdın? Gerçekten de kendinde misin? Yani şimdi internette yayımlanmış, anlamlarını bilmediğin ve sana muhtemelen birkaç şekilden başka bir şey ifade etmeyen yazıları gerçekten yazacak ve söylenildiği şekilde (tabii anladığın kadarıyla) uygulayacak mısın? Bu kadar mı çaresizsin? Tamam, aşk acısı acıların en ama en büyüklerindendir, çoğu insan aşkı uğruna ölümü bile göze alabilir, o nedenle denize düşen yılana sarılır misali bu tip şeylere mecbur kalmış olabilirsin. Ama değerli dostum, şu aşağıdaki soruların cevaplarını kendine verebiliyor musun?

1. Büyüye inandığına göre Allah’ın varlığına ve İslam Dini’ne de inanıyorsun. Peki Allah’ın bu konudaki buyruğundan haberin yok mu? Büyü en büyük günahlardandır. Çünkü bir başkasına iyilik için bile olsa iradesi dışında bir şeyler yaptırmaktır. Yani bu günaha girebilmek için aklını ne kadar kaçırmış olabilirsin hiç düşündün mü? Biraz okursan göreceksin ki büyü yaptıracağına adam öldür daha iyi.

2. Hadi diyelim ki günaha girmeyi göze aldın. Allah’a karşı gelip sonuçlarına katlanırım dedin. Herkesin büyü yapamayacağını, yanlış ellerden çıkan bu tip uygulamaların vahim sonuçları olabileceğini, ya da sahtekârlar tarafından dolandırılma ihtimalinin yüksekliğini bilmiyor musun?

3. Diyelim ki kendi kendine büyü yapmaya karar verdin. Bu işten binlerce lira kazanan medyumların sana gerçekten de doğru büyüyü vereceklerini nereden biliyorsun? Neden versinler ki? Allah muhafaza ben şöyle düşünüyorum, özellikle ters tepen büyüler verip kendilerine muhtaç ediyor olamazlar mı?

4. Son olarak diyelim ki her şey yolunda gitti. Hocayı buldun, birkaç bin lirayı rahatça ödedin, hoca büyüyü yaptı ve tuttu. Sevgilini ya da eşini büyü ile ne kadar yanında tutabileceğini zannediyorsun? Ben söyleyeyim, 3 ila 6 ay arası. Sonra sürekli tekrar etmelisin. Bu arada mutluluğun bir yalan üzerine kurulu olduğunu bilerek yaşamak da cabası.

Gördüğün gibi sevgili okurum, geri getirme büyüsü neresinden tutsan elinde kalıyor. Azıcık, birazcık mantıklı düşünmeye çalışırsan göreceksin ki derdinin dermanı hacılarda hocalarda büyülerde değil. Sakın ola ki kendini “bunlar dua, büyü değil o yüzden günah değil” diyerek kandırma. Bir başkasına kendi isteği dışında bir şey yaptırmak adı ne olursa olsun günahtır.

Bazı medyum ya da hocaların web sitesi reklamlarında da “günaha girmeden, büyü yaptırmadan sevdiğinize kavuşun” tarzı yazılar görüyorum. Buna da inanma arkadaşım. Günaha girmekten korkanları çekebilmek için yazılmış reklam metinleri sadece.

Eski sevgilini geri getirmek istiyorsan bunun hem daha kolay, hem daha ucuz hem de sonuç alma ihtimalinin daha yüksek olduğu bir yöntemi var. Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı yazımı oku lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir