Skip to main content

Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalısın?

Bir şekilde sevdiğinden ayrı düşmüş herkesin ortak sorusudur budur, ne yapsam da sevdiğime kavuşsam diye düşünür durur, kurar da kurarsın. Kimi zaman taktikler geliştirir kimi zaman umutsuzluğa düşersin ama hep aklındadır sevdiğine kavuşmak. O kavuşma anının hayalini kurmak bile ne hoştur öyle değil mi?

Bazen her şey çok karanlık ve umutsuz gözükür gözümüze. O en sevdiğimiz bırakıp gitmiştir, arayıp sormalarımız, yalvarıp yakarmalarımız sonuçsuz kalmış, bir zamanlar omzuna yaslanıp huzur bulduğumuz yarimiz şimdi bir yabancıya dönüşmüştür. Peki kader kısmet deyip kabullenmek mi yoksa aşkımız için savaşmak mı evladır?

Bazıları “giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir”, “exten next olmaz” ya da “denenmişi deneme” gibi sloganları kendilerine düstur edine dursunlar, gönül meselesi o kadar da basite indirgenemez. Gönül bu, sevdiğinden ayrı düştü mü uzunca bir süre işlevini yerine getiremez. İşin en kötü yanı ise ne arkadaşlarımız ne de ailemiz bu konuda bize yardım edemez. Tek bir ilaç vardır, sevdiğimize kavuşmak!

Şimdi bir düşünelim, şu anda sevdiğinize kavuşabileceğiniz kesin olsa yapamayacağınız bir şey var mı? Feda edemeyeceğiniz ne var? İşte gönül yarası böyle bir şeydir. İnsanın gözü bir şey görmez, mantıklı düşünemez ve ya bir buzdolabının karşısında ya da battaniyesinin altında geçirir günlerini, sevdiğinin hayalini kurarak.

Bu yollardan geçmemiş bir kişi var mıdır acaba? Sevdiğinden ayrı düşen, nedensiz bir şekilde ayrılan kaç aşık kendini perişan etmiştir, düşünsenize. Bu umutsuz aşıklardan bir kısmı sevdiklerine kavuşur, bir kısmının hayatı kararır, bazıları da kaderine razı olup hayatına devam etmeye çalışır. Siz hangisini yapmak istiyorsunuz? Önce buna karar vermelisiniz.

Sevdiğinize Kavuşmak İstiyor Musunuz?

Cevabınız evet ise şanslısınız çünkü aradığınızı buldunuz! Evet size bu web sitesinde sevdiğinize kavuşmak için neler yapmanız gerektiğini anlatıyorum. Yazıların arasında gezindikçe bazı tavsiyelerim size ters gelebilir, ya da başaramayacağınız hissine kapılabilirsiniz. Ama binlerce aşık kendilerine acımaktan vazgeçip harekete geçtiklerinde amaçlarına ulaştılar. Siz neden ulaşamayasınız?

 Sevdiğine Kavuşmak

İnsan psikolojisini kesinlikle yabana atmamalısınız. Sevdiğiniz sizi terk ettiyse bunun bir nedeni vardı ve siz hem bu nedeni ortadan kaldırarak hem de onu kendinize yeniden aşık ederek süreci tersine çevirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken içinde bulunduğunuz ruh halinden çıkmayı başarmak. İnanın gerisi çorap söküğü gibi kendiliğinden gelecektir.

Sevdiğinizi Geri Kazanma Süreciniz

  1. Sakinleşmek
  2. Mantıklı düşünerek ayrılığın GERÇEK sebebini bulmak
  3. Bu sebepler arasında düzeltebileceklerinizi düzeltmek üzerine çalışmak
  4. Değişmek
  5. Eski sevgiliniz ile yeniden iletişim kurmaya başlamak

Yukarıdaki maddeler ilk bakışta size çok basit gelebilir. Ancak yazıldıkları kadar da kolay değildir. Özellikle birinci ve dördüncü adımlar gerçekten zorlayıcı olabilir. Ama ne derler bilirsiniz, acı yok kazanç yok!

Sevdiğinize kavuşmak istiyorsanız, şimdi derin bir nefes alın ve bu siteyi sık kullanılanlarınıza ekleyin. Önünüzde uzun, kimi zaman yorucu ama sonu çok tatmin edici bir süreç var.

Sayfanın sağ tarafındaki yazıları okumaya başlayın ve okuduklarınızı uygulayın. Pişman olmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir