Skip to main content

Sokak Hayvanlarının Katline DUR Deyin

Sevgili dostlar,

Bu web sitesinde elimden geldiğince aşk acısı çeken sizlere yardımcı olmaya, sevdiklerinize kavuşabilmeniz için tavsiyelerde bulunmaya çalışıyorum. Her gün aldığım yüzlerce e-maili cevaplıyorum.

Bugün ise sizlerden bir isteğim olacak; sokakta yaşayan hayvanları toplayarak önce barınaklara sonra da eğer sahiplenilmezlerse -ki kimsenin barınaktan hayvan aldığı yok- doğal yaşam parkı adını verdikleri bölgelere atılmalarına olanak sağlayan bir yasa tasarı söz konusu. Eğer barınaklara gitmiyorsanız ya da bu işin içinde değilseniz bilemezsiniz sokak hayvanlarının nasıl ne şartlarda katledildiklerini. Bundan önce yasadışı bir şekilde toplayıp ormanlara atıyorlardı ve hayvanlar orada açlıktan, susuzluktan, soğuktan ölüyorlar ya da birbirlerini parçalıyorlardı. Şimdi bu ormana atma meselesini yasalaştırmaya çalışıyorlar.

Sizden sadece bir imza istiyorum. Bir imza ve Facebook duvarınızda bu konuyu paylaşmanızı rica ediyorum. En fazla 2 dakikanızı alacaktır ancak belki de yüz binlerce hayvanın katledilmesine engel olacaksınız.

Vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederim,

Sevgilerimle,

İMZALAYACAĞINIZ DİLEKÇE BURADA  http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/dilekce_detay.asp?id=1311&DURUM=2

Aynı linki Facebook’ta kısa bir açıklama ile paylaşabilir ya da bu sayfayı direk olarak de gönderebilirsiniz.