Skip to main content

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Nasıl İşe Yarıyor?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı’nın Yazarı Aslı Göksu’nun Makalesi

Benim hikayem…

Bugün sizlerle kendi hikayemi paylaşmak istiyorum…

Son 1 senedir okurlarıma eski sevgililerini geri kazanmaları konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Çünkü gerçekten de ayrılık acısıyla o kadar yanlış yapıyoruz ki hiç bitmemesi gereken aşklar geri döndürülemez bir şekilde sona erebiliyor. Aşk hayatımızın her anında karşımıza çıkabilecek sıradanlıkta bir şey olmadığından gerçek aşkı bulduğunuza inandığınızda onu kaybetmemek gerektiğine inanıyorum.

Hayatta en çok değer verdiğim şey aşktır. Ancak şimdiki dizilerde, filmlerde yaşanan gibi aşklardan değil. Ben gerçekten de masalsı bir aşkın peşinden koştum durdum yıllarca. Buldum da. İlk 1 sene her şey harikaydı, pesbembeydi hayat benim için. Sonra yavaş yavaş tartışmalar başladı ve sevgilim ile ayrıldık. Oysa ben hayatımın geri kalanını onunla geçireceğime ve birlikte yaşlanacağımıza o kadar emindim ki. İlk zamanlar ben de aynı burayı ziyaret eden sizler gibi yapılmaması gereken her şeyi yaptım. Aradım, taciz ettim, yalvardım, ağladım, dizlerine bile kapandım. Gecem gündüzüme karıştı. Bırakın mantıklı düşünmeyi, sevgilimden başka hiçbir şey düşünemez hale gelmiştim. Ben de sizler gibi bir çıkış aradım durdum.

Şöyle dedim kendi kendime “her derdin bir çaresi, her sorunun bir çözümü vardır”. Ve aramaya koyuldum. Bu durumu ilk yaşayan ben olmadığıma göre birileri mutlaka aynı acıyı çektiğine göre çaresini bulan da olmalıydı. Sonra İngilizce bir kaynağa rastladım. Kaybedecek bir şeyim olmadığını düşünerek alıp okumaya başladım. Sonra bir başkası, sonra başkası. İnsan psikolojisine, ayrılıkların sebeplerine ve neler yapılması gerektiğine yavaş yavaş hakim olmaya başladım. Bu kaynakları hatim ederken bir yandan da rahatlamaya başladım çünkü ben istersem eski sevgilimi geri kazanabileceğime inandırdılar beni. Denilenleri uyguladım. Ve gerçekten de sevgilimi geri kazandım. Yani sahtekarlık ya da boş vaat değildi.

Biliyor musunuz ben de büyü yaptırmayı düşündüm. Hatta bunun için en meşhur medyumlardan birine de gittim. Medyum dedi ki, “sana sevgilini geri getiririm, 45 gün sürer, bedeli de 1.650 TL! “Büyü yaptırmak günah değil mi” diye sorduğumda da “evet günahtır, yalan yok” diye cevap verdi bana bu medyum. O zamana kadar tanıştığım en açık sözlü ve güvenilir medyum idi kendisi. Yani burada onu kötülemiyorum. Açık açık anlattı bana. Kafam karıştı tabii ki. Medyuma beraber gittiğim arkadaşım ise şöyle bir şey söyledi “bence büyü yaptıracağına telefon aç söyle, “x bak ben medyuma gittim, sana büyü yaptıracağım nasılsa bana geri döneceksin, gel kendiliğinden geri dön paramızı da tatilde yeriz” dedi. Tabii ki öyle yapmadım. Ama bir yandan okuduklarımı da uyguladığım için tam 3 gün sonra sevgilimden bir mesaj aldım. Benim görüşmek istediğini ve pişman olmayacağımı söylüyordu. Kendisi teklif etti yeniden birlikte olmayı, bensiz yapamamış. Bir anda sanki benim kararım olacakmış gibi bir durum yaşadık.

Velhasıl sevgili okurum, sonrasında bir daha aynı duruma düşmemek için kendimi bu konuda geliştirmeye devam ettim. Sonrasında sevgilimle birkaç defa ayrılığın eşiğinden döndük, her defasında  bildiğim şeyleri uyguladım ve kazandım. İnsan psikolojisini bir kez çözünce her şey kendiliğinden gelişiyor. Şimdi mutluyum çok şükür. Ayrılık korkusunu da eskisi gibi yaşamıyorum, çünkü biliyorum ki anahtar bende.

Kendi derdimi çözdükten sonra Türkiye’de böyle kaynakların yetersiz olduğunu fark ettim ve başkalarına da yardımcı olmak istedim. Bu nedenle tüm bildiklerimi bir kitap haline getirdim. Size bu kaynağın parayla satılıyor olması tuhaf gelebilir, bedelini yüksek de bulabilirsiniz. Ancak bedava dağıtılan hiçbir şey ciddiye alınmıyor ve bu kitaptan ancak eski sevgilisini gerçekten geri isteyenler fayda görebilir. Size gül bahçesi vaat etmiyorum kesinlikle. Evet sevgilinizi geri almanın yolunu gösteriyorum ama bunun için çaba harcamanız gerekecek.

Geçenlerde bir arkadaşım sevgilisinden ayrıldı. Acı içerisindeydi. Ona kitabımı gönderdim. 2 hafta sonra aradı beni. “Aslı senin bu yazdığın kitaptaki her şeyi eski sevgilim uyguluyor acaba satın mı aldı, resmen köpek oldum” dedi gülerek. İşte bu taktikler o kadar güçlü. Bilseniz bile karşı koyamıyorsunuz.

Neticede eğer eski sevgilinizi kaybetmek istemiyorsanız ve ciddi iseniz size yolu kitabımda gösteriyorum. Taktikleri doğru uygularsanız başarılı olacağınıza da eminim. Ama sizi uyarmalıyım, yapmanız gereken şeyler güçlü bir irade ve kararlılık gerektiriyor. Şimdiye kadar yaptıklarınızın hepsi yanlış olsa bile bir şansınız var. Ben ve yüzlerce kişi başardık. Siz neden başaramayasınız?

Sevgiler,

Aslı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir