Skip to main content

Eski Kız Arkadaşınızı Geri Kazanmanın Yolları

Sizi Tekrar Kabul Etmesi İçin Kolay Fakat Etkili Taktikler

Ayrıldıktan sonra eski kız arkadaşı geri kazanmak oldukça zor bir süreçtir. Hele bir de ayrılık, acı ve dostane olmayan bir şekilde yaşandıysa daha da zor olabilir. Ayrılık sonrası çoğu erkek, işleri olduğundan da kötüye götürmekten başka bir yararı olmayan bir tavrı benimser. Oysa ki eğer onu geri döndürmek istiyorsanız içinize kapanıp kendinize acımak yerine, bu durumu uğrunda savaşmaya değer bir konu olarak düşünüp, eski kız arkadaşı geri kazanmanın yollarını aramalısınız. Bu amaca ulaşmak için ise aranızda hala kullanılabilir iletişim kanalları kalmış olması gerekmektedir.

İlk düşünmeniz gereken eski kız arkadaşınızın nasıl hissettiği ve ayrılığın sebepleridir. Eğer şu anda bulunduğunuz durumu ve ilişkinizi ciddi bir şekilde analiz etmeyi başarırsanız onu geri kazanma yolunda önemli bir adım attınız demektir. İlaveten eski kız arkadaşınızın hayatına giren başka biri olup olmadığını, sizinle tekrar bir ilişkiye başlamak için istekli olup olmadığını da tartmalısınız.

Şayet tarafınızca yapılmış ve ayrılığa sebep olmuş hataları belirleyebilir ve kabul ederseniz, hatalarınızı telafi etmenin yollarını bulmanız mümkündür. Hatasını kabul etmek çoğu kişinin sahip olduğu bir erdem değildir. Bu toparlama sürecince eski kız arkadaşınızın güvenini kazanmak için onun duygu ve düşüncelerine de azami önem vermelisiniz.

Başka kişilerle flört edip eski kız arkadaşlarını kıskandırmak isteyen pek çok erkek de vardır. Kadın psikolojisine bağlı olarak bu taktiğin işe yaradığı pek çok ilişki olmuştur ancak eğer bunu seçerseniz zamanı geldiğinde eski kız arkadaşınıza cesaretli bir açıklama yapmanız gerekeceğini de aklınızdan çıkarmamalısınız.

Eski sevgiliniz ile görüştükten sonra, arkadaşça bir şeyler içmek isteyip istemediğini sorabilirsiniz. Eğer cevabı olumlu olursa, bu küçük randevunuzda onunla çok ciddi olmayan konulardan konuşun ve onunla yeniden birlikte olmak için yanıp tutuştuğunuzu asla belli etmeyin. Bırakın o merak etsin, yeni bir ilişkiniz olup olmadığını o öğrenmeye çalışsın. Sorularına yuvarlak cevaplar verdiğinizde bu onu daha da merak içinde ve kıskanç bir ruh haline bürünmesine neden olacaktır.

Bu aşamaya getirdiğiniz eski kız arkadaşınıza hiçbir şekilde size tamamen geri dönmesini istediğinizi söylemeyin. Nazikçe onun hayatınızda olduğu anları özlediğinizi ima edin. Bu sizin ona verdiğiniz önem ve özeni anlamasına yarayacaktır. Ve en sonunda bu dostane tavrınızla eski kız arkadaşınızı geri kazanmanız içten bile değildir…Şimdi kız arkadaşınızı yeniden kaybetmemek için bu tavrınızı devam ettirmeli ve daha önceden yaptığınız hataları tekrar etmemeye özen göstermelisiniz…

İşte size bu konuda yaşananları anlatan bir adres ve rehber olacak bir e-kitap: www.eskisevgiliyigerikazanmaningarantiliyollari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir